Hakkımızda

Kerben İnşaat ve Mobilya Aksesuarları Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti. 2000 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlayan firmamız, aynı yıl içerisinde Rusya ve Orta Asya ülkelerindeki İnşaat ve Mobilya firmalarına hırdavat ve aksesuar donanımlarından maksimum yarar sağlayabilecekleri bir altyapı ortam sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek, müşterilerimizin İnşaat ve Mobilya Aksesuarları ürünlerini profesyonel bir biçimde karşılamak amacı ile kurulmuştur.

Tüm malzemelerin 1.kalite olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Firmamız yüksek kalite anlayışı çerçevesinde, hammadde ve yarı mamül seçiminde dünya markalarıyla çalışmaktadır.

Müşterilerimizin içine sinebilen ve çalışma ortamında zevk alabilen mekanlar kurarak hizmet vermeyi, müşteri memnuniyeti ön planda olarak ürünler sunmayı, kaliteyi ve fiyatı ön planda tutmamız şiarımız olmuştur.İnşaat ve Mobilya aksesuarları üzerine firmamız kişiye ve firmaya özel tasarımlar ile hizmet vermektedir.

Kuruluşundan günümüze kadar geçen süre içerisinde, sahip olduğu ürün yelpazesi ve kalitesini müşterilerine sunması ve sektörde ki pazar payını genişleterek alanında saygın ve etkin bir konuma gelmiş, seçkin müşterileri ile inşaat ve mobilya aksesuar firmaları arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir.

2000’den beri …

İlkelerimiz

Ürün ve hizmet kalitesinde lider olmak,

Sürekli  kendini geliştirmek ve en iyiye gitmek,

En kaliteli ürünü, satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla vererek, müşteriyi tam anlamıyla memnun etmek,

Yeni teknolojileri yakından takip ederek bünyemizde uygulamaktır.

Firma olarak kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.

Etkin ekip çalışmasına ve her düzeyde açık iletişime inanırız.

Firmamızda çalışan herkesin “Kendi İşinin Lideri” olduğuna inanırız.

Firmamızın ortaya koyduğu hedefler ile ülke ekonomisinede katkısı olacağına inanırız.